با سلام خدمت مردم فهیم بخش کتیج. اهداف رسانه مردمی بخش کتیج: 1️⃣انتشار اخبار بخش کتیج 2️⃣تحلیل و بررسی مشکلات مردم 3️⃣انتشار دغدغه ی شهروندان 4️⃣فعالیت در امور خیریه 5️⃣معرفی زیبایی های بخش کتیج
بازدید : 199
نویسنده : شهروند

*بسمه تعالی*

 

یکی از اساسی ترین نیاز های مردم در عصر ارتباطات *اینترنت* می باشد.

و با شیوع ویروس منحوس *کرونا* نیاز به اینترنت بیش از پیش احساس میشود.

کلاس های مدرسه و دانشگاه به صورت مجازی برگزار میشود و تاکید مسئولان کشوری بر آموزش *غیر حضوری* است.

 

اما سوال اساسی این است که آیا کشورمان زیر ساخت های لازم برای برگزاری چنین آموزش هایی را دارد یا خیر؟

 

تصاویر فوق جوابی برای این پرسش است.

 

این تصاویر مربوط به دانشجویان و دانش آموزان ساکن *روستای های بیرمین و گیران* از توابع بخش کتیج شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان است که همه روزه مجبور به طی مسافت زیادی هستند تا شاید بتواند به اینترنت دسترسی پیدا کرده و در کلاس هایشان شرکت کند.

 

در روستاهایی که در فصل پاییز و زمستان هوا بسیار طاقت فرسا *سرد* می‌شود ساعت ها در ارتفاع بلند و فضای باز نشستن واقعا سخت و طاقت فرسا است.

 

از مسئولین مربوطه خواهش مندیم به جد پیگیر این مسئله باشند و قبل از شروع سال تحصیلی جدید، پیگیری های لازم برای ارتقای اینترنت روستاهای مذکور و تمامی روستاهای فاقد اینترنت پرسرعت را انجام دهند.

 

#شهروندان_روستاهای_بیرمین_وگیران


:: موضوعات مرتبط: دغدغه ی شهروندان , ,
:: برچسب‌ها: بیرمین , گیران , کتیج , فنوج , درخواست اینترنت , سیستان و بلوچستان , نیکشهر , ,سخنی با اعضای ششمین دوره شورای اسلامی بخش کتیج!
نوشته شده در پنج شنبه 21 مرداد 1400
بازدید : 300
نویسنده : شهروند

حال وقت عمل است!

در اکثر روستاهای بخش کتیج؛کانداهایی با شعار های جدید و البته عوام گرایانه؛پا به عرصه انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی گذاشته بودند.

 

حال از این میان گروهی رای آورده؛و گروهی دیگر رای نیاوردند و از خدمت به خلق در عرصه شورای اسلامی جا ماندند.

 

اما آنان که توفیق خدمت به خلق یافته اند؛ باید بدانند که دیگر زمان شعار تمام شده و مردم می‌خواهند شاهد عملکرد درخشان این منتخبین باشند.

 

اینکه بگوییم تازه شروع به کار شوراهای جدید است و باید به آنان مهلت بدهیم و اکنون انتظار زیادی نداشته باشیم؛سخنی بسیار غلط است..

 

هر نامزدی باید قبل از انتخابات برنامه منسجم و هدفمندی برای خود طرح کرده باشد و سپس وارد عرصه شود؛ و این طور که ما میشنیدیم و می‌دیدیم؛کانداهای شورای اسلامی بخش کتیج از این قائده مستثنی نبودند.

 

از این پس مردم از شورا؛گزارش عملکرد میخواهند.

 

امیدواریم که عملکرد شورای شهر و روستاهای بخش کتیج؛از ادوار قبل بهتر و درخشان تر باشد.


:: موضوعات مرتبط: اخبار بخش کتیج , دغدغه ی شهروندان , ,بازدید : 378
نویسنده : شهروند۲

چند روزی است که اینترنت پرسرعت (3G و4G) اپراتور همراه اول در شهر کتیج قطع  و این امر منجر به گلایه شهروندان شده است.

بر اساس گزارش شهروندان،مردم در حال حاضر از اینترنت اپراتور ایرانسل به صورت «رومینگ» استفاده میکنند و این امر باعث تضعیف سرعت اینترنت ایرانسل شده است.

شهروندان خواستار رفع هرچه سریع تر این مشکل هستند.


:: موضوعات مرتبط: دغدغه ی شهروندان , ,
:: برچسب‌ها: اینترنت پر سرعت , همراه اول , ایرانسل , بخش کتیج , روستای ریتک , روستای بیرمین , روستای گیران , روستای آب انبار , دهستان محترم آباد , ,صفحه قبل 1 صفحه بعد